Historia

"Krwawy pocałunek"
Miłość? Cóż to ta­kiego miłość? [...] Miłość przeszkadza śmier­ci. Miłość jest życiem. Wszys­tko, wszys­tko co ro­zumiem, ro­zumiem tyl­ko dla­tego, że kocham. Wszys­tko tyl­ko nią jest związa­ne. Miłość jest Bo­giem, um­rzeć - to znaczy, że ja, cząstka miłości, wrócę do wspólne­go, wie­czne­go źródła.”

- Lew Tołstoj
"Nie miała pojęcia, że napisanie książki, która okaże się hitem tak zmieni jej świat.
Rose to zwyczajna dziewczyna jakich wiele. Ma dobrą przyjaciółkę i wspaniałego chłopaka, oraz plany na przyszłość. Wszystko zmienia nieoczekiwane przybycie tajemniczego chłopaka.
Varian Vargas przemierza świat by odnaleźć ukochaną, która miała się odrodzić. Po przeczytaniu książki wie, że to ona, lecz wszystko idzie nie tak. Rose go nie pamięta i nie wierzy w całą historię. Nawet, gdy ktoś usiłuje namieszać w jej życiu a uczucia ciągle płatają jej figla. Kiedy odkrywa, że jest bohaterką własnej książki i Wybranką mającą pokonać niebezpieczną Królową wampirów zaczyna wątpić we własną rzeczywistość i wszystko, co ją otacza.
Co zrobisz, gdy cały świat stanie ci na głowie?
Czy Rose pogodzi się ze swoimi uczuciami?
Kto ucierpi w walce o jej serce?
Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową, niebezpieczną historię w której miłość może przynieść prawdziwe niebezpieczeństwo..."

2 komentarze:

  1. Brzmi podobnie do mojej niedokończonej historii, główna bohaterka była reinkarnacją królowej wampirów, a jej wierny sługa szukał jej po całym świecie. xD
    Fajny motyw, w sumie dość popularny, mam pewne obawy.
    Po pierwsze, boję się, że wykorzystasz go lepiej ode mnie. :P
    Po drugie, boję się, że się zawiodę, ale mam nadzieję, że tak nie będzie. Nic mi nie zostało innego, niż iść i czytać. ;)

    OdpowiedzUsuń

.
.
.
.
.
.
template by oreuis